DUYURULAR

Poster_2.jpg

Pilot Adayı Arıyoruz!

16.09.2021

Sanal Türk Yıldızları'na yeni öğrenci pilot alımı olacaktır. Aranan şartları karşıladığınız takdirde başvurmaktan çekinmeyin. Kontrol uçuşlarımızda olumlu sonuç alan arkadaşlar eğitilmek üzere takıma girme şansını elde edeceklerdir. Aranan şartlar aşağıdaki gibidir:

- Türkçe konuşup anlayabilmek.

- DCS: World simulatörünü sorunsuz çalıştırabilecek bir bilgisayara sahip olmak.

- Uçuş simulatörlerinde temel uçuş bilgisine ve tecrübesine sahip olmak.

- HOTAS / joystick sahibi olmak.

- VR veya bir kafa takip cihazına sahip olmak. Kafa takip cihazınız yoksa, en yakın zamanda almanız gerekecektir.

İlgilenen arkadaşlar Discord sunucumuza katılarak başvuru formunu doldurabilirler.

Royal International Air Tattoo 2 gün sonra sizlerle!

15.07.2021

İngiliz Kraliyet Hava Kuvvetleri tarafından organize edilen ve pandemi sebebiyle bu yıl iptal olan RIAT 2021 sanalda icra edilecek. Dünyanın en büyük airshow organizasyonlarından birisine katılıyor olmanın gurur içerisinde sizlerle buluşacağız. 17 Temmuz 2021 tarihinde Türkiye saati ile 12:00 ile 18:00 arasında gösteride yıldızları temsil ediyor olacağız. Televizyonlarınızda Planes TV'de, YouTube ve Facebook üzerinden de Air Tattoo resmi hesaplarından izleyebileceksiniz. Hepinizi bekliyoruz. Detaylar için Gösteri Takvimi sayfasını kontrol edebilirsiniz!

VFAT 2020 Gösterisinde Yer Alacağız!

13.10.2020

Sanal havacılık dünyasının en büyük gösteri organizasyonlarınından birisi olan "Virtual Festival of Aerobatic Teams", kısa adıyla VFAT 2020'de sizlerle buluşacağız. 12-13 Aralık 2020 tarihlerinde 2 gün boyunca sürecek bu sanal festivalde ülkemizi temsil edeceğiz ve uluslararası bu organizasyonda Türk Yıldızlarını temsil etmenin gururu içerisinde olacağız.. Detaylar Gösteri Takvimi sayfasında!

Lincolnshire Aviation Heritage Centre İçin Hazırlanıyoruz!

15.08.2020

East Kirkby Virtual Airshow olarak geçen ve gerçek bir havacılık müzesi olan Lincolnshire Aviation Heritage Centre ve Fox2_Productions tarafından organize edilen gösterimiz, 15 Ağustos'ta yayınlanacak. Detaylı bilgiye gösteri takviminden ulaşabilirsiniz!